k-medical

  • Діабет
  • Бородавки
  • Очищення організму
  • Гіпергідроз
  • імбир
  • Ортопедія
  • Про хребет
  • Алергія
  • Дитина
  • Народна медицина
  • Лікування раку в ізраїлі
  • Псоріаз
Главная Видалення бородавок за допомогою спеціальних препаратів

Видалення бородавок за допомогою спеціальних препаратів

Короткий зміст статті

  • 1 Види бородавок
    • 1.1 Звичайні
    • 1.2 Підошовні
    • 1.3 Плоскі
  • 2 Видалення бородавок
  • 3 Методи лікування бородавок
    • 3.1 Олівець від бородавок
    • 3.2 Папиллек
    • 3.3 Криофарма і Wartner
    • 3.4 Віферон
    • 3.5 Суперчистотел
    • 3.6 Коломак
загрузка...

Бородавки — це захворювання шкіри, викликана папіломавірусною інфекцією, що утворює доброякісні утворення шкіри, мають зовнішній вигляд сосочка або вузлика, величиною з шпилькову голівку (1-2 мм) і більше. В даний час відомо понад 120 різновидів (типів) ВПЛ: одні з них нешкідливі, інші навпаки — викликають бородавки, а треті ж вражають сечостатеві органи.

При тісному контакті з інфікованою людиною вірус передається, викликає розвиток бородавок. Він також розповсюджується через предмети користування. Інкубаційний період при даному вірус становить від кілька місяців.

Головним супутнім фактором зараженню сприяє мікротравми або роздратування шкірного покриву — бородавки нерідко виникають по краях саден, порізів і т. д. Синтетична і тісне взуття може викликати мікротравми (натертості ніг) і розташувати до утворення підошовних бородавок.

Після відвідування басейну поява бородавок пов’язано з тим, що про бетонні виступи шкіра легко пошкоджується і дратується хлорованою водою. Хронічні стреси і зниження імунітету підвищують ризик появи бородавок. Оскільки бородавки відомі давно, то перші методи їх усунення були винайдені здавна.

В даний час розрізняють хірургічні та медикаментозні способи видалення бородавок. Другі припускають прийом противірусних препаратів, мазь, аплікація з руйнують хімічних сполук. Але такі дії малоефективні, а особливо проти плоских бородавок.

Види бородавок

Звичайні

Звичайні бородавки — це досить щільні безболісні вузлики частіше завжди з шорсткою поверхнею і округлої форми від 3 до 10 мм у діаметрі. Їх розташування найчастіше зустрічей на тилу кистей, особі, пальцях, в волосистої частини голови.

Найчастіше звичайні (вульгарні) бородавки зустрічаються в школярів. Саме вони складають до 71 % всіх шкірних бородавок. Бородавки на руках пов’язані з вірусом 2 і 4 типів. Вони являють собою сірувато-білого кольору, різко обмежені, безболісні, щільні, підносяться над шкірним покривом горбисті вузлики з полушаровидными формою. Поверхня бородавок може бути покрита сосочковими розростаннями.

Часто з’являються на тильній стороні пальців рук і кистей або на обличчі. Якщо вчасно не лікувати, то навколо з’являються велика кількість білих цяток, які надалі можуть стати коричневими цятками. У підсумку вони можуть заполонити все обличчя.

Підошовні

Так звані підошовні бородавки виникають на підошвах. Вони зазвичай нагадують мозоль і складаються з пучків ниткоподібних сосочків, охоплених валиком з потужних рогових наростів. Виникнення таких бородавок є постійне тертя і тиск взуттям.

Підошовні бородавки складають від загального числа шкірних бородавок близько 34 % і частіше з’являються в місцях тиску взуттям, особливо у людей, які сильно пітніють. Ороговілі, дуже щільні, сіро-брудного кольору підошовні бородавки заподіюють сильний біль, перешкоджають ходьбі і можуть розростися від невеликого горбка в кілька міліметрів до розмірів з куряче яйце.

загрузка...

Плоскі

Плоскі (юнацькі, ювенільні) бородавки — це вузлики кольору жовтуваті або нормальної шкіри, розміром від 0,5 до 3 мм, округлі або полігональні з гладкою ущільненої поверхнею, їли виступаючі над шкірним покривом. Зазвичай вони розташовуються на обличчі і тилу кистей і частіше зустрічаються в школярів.

Плоскі бородавки зустрічаються в основному дітей і підлітків. Вони на вигляд неправильної форми або округлі, швидко ороговевающие, плоскі вузлики сірувато-жовтого кольору. Вражають найбільш чутливі ділянки ніг і рук — між пальцями, тильну сторону долонь, під нігтями і близько їх, а також шкіру шиї та обличчя.

Бородавки особливо не турбують людину, якщо виключити косметичний наслідок свого зростання. Винятком є варіант, коли зростання бородавки відбувається під нігтем, завдаючи при цьому постійний біль. Бородавки легко розростаються при пошкодженні шкіри.

Видалення бородавок

Видалення бородавок повинно проводитися в лікарні досвідченим лікарем, використання народних засобів і самолікування ніколи не призводило до відмінних результатів, тим більше їх застосування може бути причинами серйозних ускладнень. Виявивши у себе бородавку не кидайтеся до рецептів народної медицини. Самолікування завжди супроводжується ускладненнями.

Наприклад, якщо самостійно використовувати препарат від бородавок, то не рідко виникають сильні запалення, що провокує зростання цього вірусу навколо, і через пару днів замість однієї бородавки можете виявити 10. В іншому випадку можуть з’явитися синюшно-червоні щільні рубці.

Так що ризикувати не варто – краще звернутися до лікаря. До того ж за зовнішніми ознаками на бородавки можуть походити зовсім інші, куди більш серйозні новоутворення. Дерматолог, визначивши, що у вас саме бородавка, підбере відповідний спосіб її видалення.

Лікування підошовних бородавок треба в разі, якщо вони занадто сильно болять при ходьбі, заважають при ходьбі, якщо вони сильно розрослися і поруч стали утворюватися дочірні. Тобто лікування треба починати вже тоді, коли ваш організм самостійно не може впоратися з хворобою, і йому треба допомогти.

В цілому вони звичайно самостійно минають у 90% людей взагалі без усякого лікування. Просто імунна система сама може впоратися з інфекцією, пригнічувати розвиток вірусу і загоювати шкірний покрив. Але цей процес не з швидких і займає кілька місяців, а іноді може тривати навіть до 1-1,5 років.

Лікар-дерматолог діагностує захворювання бородавок і призначає лікування. Діагноз грунтується на клінічній картині. Бородавки можуть причаїтися під подібністю інших хвороб шкіри, так що неозброєним оком їх не завжди розрізняють.

Наприклад, мозолі потрібно відрізнити від підошовних бородавок, а широкі від гострокінцевих кондилом. Всі новоутворення на шкірі — це річ серйозна. Не всі вони є бородавками. Головне — не прийняти пухлина шкіри за бородавку. З іншого ж боку, самі бородавки можуть переродитися в пухлину. Хоча поширення бородавок величезна, самостійно поставити діагноз важко.

На сьогоднішній день, вивести бородавки можна з допомогою видалення. Існує багато способів позбавлення від бородавок. Найбільш часто застосовуються

    Кріотерапія, Електрокоагуляція Лазеротерапія.

Щоб позбутися бородавок відомо, що їх потрібно «вивести» або видалити. Однак «виведення» бородавок народними засобами(мазі і «замовляння від бородавок») дуже рідко допомагають. Виявляється, можна і потрібно не всі видаляти бородавки. Основний підхід в лікуванні бородавок полягає в тому, щоб лікуванням не завдати більшої шкоди, ніж самі бородавки. Щоб видалити бородавку слід звертатися до дерматолога:

    якщо Вам заважає бородавка і Ви її відчуваєте (наприклад, підошовні бородавки), якщо бородавка болюча і кровоточить, змінила свій колір або форму якщо розміри бородавка величезні якщо розташування бородавки знаходитися на видному місці і помітна оточуючим якщо збільшується кількість бородавок

Лікування бородавок має слідувати під контролем досвідченого лікаря, якщо неправильне лікування, то воно може з’явитися причиною до переростання звичайної бородавки в злоякісну пухлину. Видалення є радикальним і єдиним видом лікування бородавок.

В даний час існує багато методів видалення бородавок. Їх підбирають в залежності від виду бородавки і місця розташування. У деяких методів є ускладнення. Так, видалення лазером можна викликати утворення рубців. До них можуть призвести і неправильне використання апарату.

Методи лікування бородавок

З допомогою різних ліків можна позбутися від бородавок, які взяли хронічну форму на тілі. В аптеках є препарат для видалення бородавок, які приймаються всередину, поряд з ними можна зовнішньо використовувати спеціальну мазь, крем від бородавок або розчин.

Сьогодні можна купити будь-який засіб від бородавок в аптеці без рецепта. Яке з них найкраще, відповісти складно. Для однієї людини якийсь препарат виявиться ефективним, а для іншого – марним. Тому розглянемо різні форми аптечних засобів.

Олівець від бородавок

Можна спробувати використовувати олівець від бородавок. Його діюча речовина для видалення бородавок – нітрат срібла. Цей елемент в медичних цілях застосовується вже давно. Нітрат срібла в рідкому вигляді кілька десятиліть використовувався в профілактичних цілях для попередження кон’юнктивітів у новонароджених. Сьогодні цю функцію виконують розчини антибіотиків.

Папиллек

У разі, якщо розмір бородавки малий, то можна використовувати крему від бородавок. Вистачає одноразового нанесення. Якщо розміри бородавок більше 2-х сантиметри, то наносять в день від 3 до 4 разів з перервою для того, щоб він підсох, наприклад папиллек.

Криофарма і Wartner

Тому найбільш кращими методами видалення бородавок — це електрокоагуляція і кріотерапія — зберігають своє значення сьогодні. Криофарма — це перший засіб, завдяки якому стало можливим заморозка бородавок в домашніх умовах. Рекомендований курс – десять днів. Так само можна використовувати Wartner. Принцип дії аналогічний.

Віферон

А зробити вибір Ви повинні самі, порадившись з лікарем-дерматологом. Ось наприклад мазь віферон з активним компонентом якої є основним синтезованим в лабораторіях інтерферон – білок, що виконує функцію захисту в організмі. Застосовується курсом до 30 днів, наносити потрібно кілька разів на день на бородавку.

Сучасна фармакологія пропонує засоби, які позбавляють від бородавок за кілька днів. Однак не гарячкуйте, не поспішайте купувати розрекламовані засоби і випробовувати їх на собі. Все ж краще проконсультуватися з фахівцем. І ось чому.

Суперчистотел

Візьмемо популярний засіб Суперчистотел від бородавок. Це засіб випускається у формі рідини. Застосовувати можна тільки на шкіру рук і ніг. На обличчя і слизові оболонки наносити небезпечно (хоча деякі так роблять). При нанесення ви можете відчути поколювання. Її дія заснована на утворенні хімічного опіку на місці застосування.

Коломак

Коломак — це препарат на основі саліцилової кислоти, размягчающий бородавку. Рекомендується наносити два рази на добу. Не можна обробляти відразу декілька ділянок шкіри. Тривалість курсу – не більше тижня. Можливий побічний ефект – подразнення шкіри.

Ноя 22, 2015admin
ActionTeaser.ru - тизерная реклама
ActionTeaser.ru - тизерная реклама
Видаляємо бородавки на ногах швидко і ефективноЯк видалити бородавки оцтом
См. также
 
Все про гемангиолипоме хребця
 
Масаж стоп при плоскостопості у дорослих. Як правильно зробити масаж стопи, техніки масажу
3 г. назад Бородавки106
Свежие записи
  • Кактус Эпифиллум dreamland для лікування псоріазу
  • Як лікувати псоріаз на ліктях
  • Як позбутися від псоріазу
  • Индерма від псоріазу відгуки
  • Фототерапія при псоріазі
Рубрики
2018 © k-medical.com.ua