k-medical

  • Діабет
  • Бородавки
  • Очищення організму
  • Гіпергідроз
  • імбир
  • Ортопедія
  • Про хребет
  • Алергія
  • Дитина
  • Народна медицина
  • Лікування раку в ізраїлі
  • Псоріаз
Главная Лікування діабету 1 та 2 типу за методами доктора Бернстайна

Лікування діабету 1 та 2 типу за методами доктора Бернстайна

Короткий зміст статті

  • 1 Переваги лікування діабету за методами доктора Бернстайна
  • 2 Як жили хворі на діабет до 1980-х років
  • 3 Важкі ускладнення діабету лікарі вважали нормою
  • 4 Як інженер Бернштейн випадково зайнявся самолікуванням діабету
  • 5 Який повинен бути цукор в крові при діабеті?
  • 6 Ускладнення діабету відступають після нормалізації цукру
  • 7 Ефективний метод лікування діабету відкрили випадково
  • 8 Лікарі не надто люблять зміни, як і всі люди
  • 9 Як просували самоконтроль цукру в крові для діабетиків
  • 10 Навіщо Бернстайн перевчився з інженера на лікаря
  • 11 Висновки
загрузка...

>

Річард Бернстайн — американський лікар, відомий фахівець з лікування діабету, який сам страждає на діабет 1 типу з 1946 року. Доктор Бернстайн народився в 1934 році, тобто діабет 1 типу у нього діагностували у віці 12 років. Зараз йому вже майже 80 років, тим не менш, він живий, нормально себе почуває, продовжує лікувати пацієнтів і регулярно бере участь в аудіо-конференціях, відповідаючи на запитання читачів своїх книг.

Лечение диабета 1 и 2 типа по методам доктора Бернстайна

Сайт Diabet-Med. Com, по більшій частині, працює для того, щоб представляти методи лікування діабету, які винайшов доктор Бернстайн, російськомовної аудиторії. Ці методи багато в чому суперечать загальноприйнятим стандартам лікування діабету, якими поки що користуються вітчизняні лікарі. Але нехай це вас не бентежить. Головне, що наша програма лікування діабету 1 типу і програма лікування діабету 2 типу ефективно працює.

Переваги лікування діабету за методами доктора Бернстайна

Доктор Бернстайн живе з діабетом 1 типу вже більше 60 років. Мало хто може похвалитися тим, що так довго прожив з цим важким захворюванням, та ще й зберіг працездатність. Більше того, він практично не страждає від хронічних ускладнень діабету, тому що ретельно контролює свій цукор в крові. У своїй книзі Бернстайн хвалиться, що чи не першим у світі зрозумів, як потрібно правильно лікувати діабет, щоб не розвивалися його ускладнення. Не знаю, чи був він насправді першопрохідцем, але те, що його методи реально допомагають, — це факт.

Вже протягом 3 днів ваш глюкометр покаже, що цукор знижується до норми. У нас хворі на діабет вчаться підтримувати свій цукор стабільно нормальним, як у здорових людей. Детальніше читайте у статті “Цілі лікування діабету. Будь цукру в крові потрібно досягти». Коливання цукру припиняються, самопочуття поліпшується. Потреба в інсуліні падає, і завдяки цьому у кілька разів знижується ризик гіпоглікемії. Довгострокові ускладнення діабету відступають. І всі ці чудові результати ви отримаєте без прийому якихось шарлатанських добавок. Офіційні методи лікування діабету і близько не можуть похвалитися такими результатами. Ми надаємо всю інформацію безкоштовно, не займаємося продажем інфо-продуктів.

Як жили хворі на діабет до 1980-х років

Велика частина того, що складає загальноприйняту точку зору на лікування діабету і дієту при діабеті, є міфами. Поради, які лікарі найчастіше дають діабетикам, позбавляють хворих шансу підтримувати свій цукор в крові нормальним і тому є смертельно небезпечними. Доктор Бернстайн переконався в цьому на власній шкурі. Стандартна практика лікування діабету ледь не вбила його, поки він не взяв відповідальність за своє життя у власні руки.

Нагадаємо, що діабет 1 типу діагностували у нього в 1946 році у віці 12 років. Протягом більш ніж 20 наступних років він був «звичайним» диабетиком, старанно виконував рекомендації лікаря і намагався вести нормальний спосіб життя, наскільки це було можливо. Тим не менш, з роками ускладнення діабету виявлялися все сильніше. Віком трохи старше 30 років Річард Бернстайн усвідомив, що його, як і інших хворих на діабет 1 типу, чекає рання смерть.

Він був все ще живий, але якість його життя було дуже поганим. Щоб не розтанути в цукор і воду», Бернстайну потрібно було робити уколи інсуліну кожен день. В цьому сенсі, до сьогоднішнього дня нічого не змінилося. Але в ті роки, щоб зробити укол інсуліну, доводилося стерилізувати голки і скляні шприци в окропі і навіть точити голки шприців з допомогою абразивного каменю. В ті важкі часи діабетики випарювали свою сечу в залізній ємності на вогні, щоб подивитися, чи є в ній глюкоза. Тоді ще не було ні глюкометрів одноразових інсулінових шприців з тонкими голками. Про таке щастя ніхто і мріяти не смів.

Лечение диабета 1 и 2 типа по методам доктора Бернстайна

Через хронічно підвищеного цукру в крові юний Річард Бернстайн погано ріс і повільно розвивався. Він на все життя залишився низькорослим. В наш час з дітьми, хворими на діабет 1 типу, відбувається те ж саме, якщо вони лікуються за загальноприйнятими методиками, т е. погано контролюють свою діабет. Батьки таких дітей жили і продовжують жити в страху, що щось може піти неправильно, і вранці вони знайдуть свою дитину в ліжку в стані коми або гірше.

У ті роки лікарі почали дотримуватися точки зору, що високий рівень холестерину в крові пов’язаний з підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань. Причиною підвищення холестерину вважали вживання в їжу жирів. У багатьох хворих на діабет, навіть у дітей, холестерин в крові був тоді і зараз залишається дуже підвищеним. Вчені та лікарі припустили, що судинні ускладнення діабету — відмова нирок, сліпота, атеросклероз коронарних судин — теж пов’язані з жирами, які їдять хворі. В результаті, Річарда Бернстайна посадили на низько-жирову високо-вуглеводну дієту ще до того, як її офіційно стала рекомендувати Американська діабетична асоціація.

Харчові вуглеводи сильно піднімають цукор у крові, а дієта при діабеті наказувала отримувати з вуглеводів 45% калорій і більш. Тому Бернстайну доводилося рубати собі величезні дози інсуліну. Він робив собі уколи жахливим «кінським» шприцом об’ємом 10 мл. Ін’єкції були повільні і болючі, і врешті-решт у нього під шкірою на руках і ногах взагалі не залишилося жирової тканини. Незважаючи на обмеження споживання жирів, рівень холестерину і тригліцеридів у нього в крові став дуже високим, і це було видно навіть зовні. В молодості у Річарда Бернстайна були множинні ксантелазми — маленькі жовті плоскі бляшки, які утворюються на століттях і є ознакою підвищеного холестерину в крові при діабеті.

Важкі ускладнення діабету лікарі вважали нормою

Протягом другого і третього десятиліття життя діабет почав руйнувати всі системи в організмі Бернстайна. У нього була практично безперервна печія і здуття живота (прояви діабетичного гастропареза), прогресувала деформація стоп, погіршувалася чутливість в ногах і плечах. Його лікарем був чоловік, який пізніше стане президентом Американської діабетичної асоціації. Він постійно запевняв свого пацієнта, що ці ускладнення не мають відношення до діабету, і взагалі все йде добре. Бернстайн знав, що інші хворі діабетом 1 типу стикаються з тими самими проблемами, але його переконували, що таке положення вважається «нормальним».

Річард Бернстайн одружився, у нього були маленькі діти. Він навчався в коледжі на інженера. Але, будучи молодою людиною, він відчував себе немічним старим. У нього облисіли ноги нижче колін — ознака того, що була порушена циркуляція крові в периферичних судинах. Це ускладнення діабету могло в перспективі призвести до ампутації ніг. При обстеженні серця у нього діагностували кардіоміопатію — клітини серцевого м’яза поступово заміщалися рубцевою тканиною. Цей діагноз був частою причиною серцевої недостатності та смерті серед хворих на діабет.

Лікар продовжував запевняти Бернстайна, що його ситуація «нормальна», а в цей час виявлялися все нові ускладнення діабету. З’явилися проблеми із зором: нічна сліпота, рання катаракта, крововиливи в очах, причому все це одночасно. Найменший рух руками завдавало біль з-за проблем з суглобами плечей. Бернстайн здав аналіз сечі на білок і виявив, що концентрація білка в його сечі дуже висока. Він знав, що це ознаку діабетичного ураження нирок в просунутій стадії. У середині 1960-х років очікувана тривалість життя для діабетика з такими результатами аналізів становила не більше 5 років. У коледжі, де він вчився на інженера, товариш розповів історію, як його сестра померла від ниркової недостатності. Перед смертю вона вся роздулася з-за затримки рідини в організмі. У Бернстайна почалися нічні кошмари, в яких він теж роздувався, як повітряна куля.

загрузка...

Лечение диабета 1 и 2 типа по методам доктора Бернстайна

Станом на 1967 рік, у віці 33 роки, у нього були всі ускладнення діабету, які ми перерахували вище. Він відчував себе хронічно хворим і передчасно старим. У нього було троє маленьких дітей, старшому всього 6 років, і ніякої надії побачити, як вони ростуть. За порадою батька Бернстайн почав щодня займатися в спортзалі. Батько сподівався, що якщо його син буде енергійно займатися на тренажерах, то відчує себе краще. Дійсно, психічний стан покращився, але як Бернстайн не старався, він не міг стати сильніше або наростити м’язи. Через 2 роки інтенсивних силових тренувань він як і раніше залишався слабаком, весившим 52 кг.

У нього все частіше траплялася гіпоглікемія — дуже низький цукор у крові — і вийти з цього стану було з кожним разом все складніше. Гіпоглікемія викликала головний біль та стомлюваність. Її причиною були величезні дози інсуліну, які Бернстайн змушений був собі колоти, щоб покрити свій раціон, що складався переважно з вуглеводів. Коли траплялася гіпоглікемія, у нього відбувалися помутніння свідомості, і він вів себе агресивно по відношенню до оточуючих людей. Спочатку це створювало проблеми для його батьків, а пізніше — для дружини і дітей. Напруга в сім’ї наростало, і ситуація загрожувала вийти з-під контролю.

Як інженер Бернштейн випадково зайнявся самолікуванням діабету

Життя Річарда Бернстайна, хворого на діабет 1 типу зі «стажем» 25 років, раптово різко змінилася у жовтні 1969 року. Він працював директором з досліджень в компанії, що виробляла устаткування для лікарняних лабораторій. На той момент він нещодавно змінив роботу і перейшов у фірму, що випускала товари для дому. Тим не менш, він все ще отримував і читав каталоги новинок з попередньої роботи. В одному з таких каталогів Бернстайн побачив рекламу нового приладу. Цей прилад дозволяв медичним працівникам відрізняти пацієнтів, які втратили свідомість через гостре ускладнення діабету, від мертвецьки п’яні. Його можна було використовувати прямо у відділенні невідкладної допомоги навіть вночі, коли лікарняна лабораторія закрита. Новий прилад показував значення цукру в крові у хворого. Якщо виявлялося, що у людини підвищений цукор, то тепер лікарі могли швидко вжити заходів і врятувати йому життя.

У той час хворі на діабет могли самостійно вимірювати свій цукор тільки в сечі, але не в крові. Як відомо, у сечі глюкоза з’являється, лише коли її концентрація в крові дуже висока. Також на момент виявлення цукру в сечі його рівень в крові може знизитися, тому що нирки виводять зайву глюкозу з сечею. Перевірка сечі на цукор не дає ніякої можливості виявити загрозу гіпоглікемії. Читаючи рекламу нового приладу, Річард Бернстайн зміркував, що цей прилад дає можливість рано виявити гіпоглікемію і усунути її, перш ніж вона викличе у діабетика агресивну поведінку або втрату свідомості.

Бернстайн загорівся бажанням придбати диво-прилад. За сьогоднішніми мірками, це був примітивний гальванометр. Він важив близько 1,4 кг і коштував 650 доларів. Компанія-виробник не бажала продавати його хворим на діабет, а тільки медичним установам. Як ми пам’ятаємо, Річард Бернстайн на той момент ще працював інженером, але його дружина була лікарем. Вони замовили прилад на ім’я дружини, і Бернстайн почав вимірювати свій цукор по 5 раз в день. Незабаром він побачив, що цукор скаче з жахливою амплітудою, як на американських гірках.

Тепер в його розпорядженні з’явилися дані, і він зміг застосувати математичний підхід, яким його навчали в коледжі, для вирішення проблеми контролю діабету. Нагадаємо, що норма цукру в крові для здорової людини становить приблизно 4,6 ммоль/л. Бернстайн побачив, що його цукор в крові як мінімум двічі в день коливається від 2,2 ммоль/л до 22 ммоль/л, тобто в 10 разів. Не дивно, що у нього була хронічна втома, перепади настрою і напади агресивної поведінки під час гіпоглікемії.

До того, як у нього з’явилася можливість вимірювати цукор в крові по 5 раз в день, Бернстайн колов собі лише одну ін’єкцію інсуліну в день. Тепер він перейшов на два уколи інсуліну в день. Але справжній прорив стався, коли він зрозумів, що якщо їсти поменше вуглеводів, то цукор в крові виявляється набагато більш стабільним. Його цукор став менше коливатися і наблизився до норми, хоча назвати це нормальним контролем діабету з позицій сьогоднішнього дня, звичайно, не можна.

Який повинен бути цукор в крові при діабеті?

Через 3 роки після того, як Бернстайн почав вимірювати свій цукор в крові, незважаючи на деякі успіхи, у нього продовжували розвиватися ускладнення діабету. Його маса тіла залишалася 52 кг. Тоді він вирішив вивчити літературу для фахівців, щоб дізнатися, чи можна запобігти ускладнення діабету за допомогою фізичних вправ. В ті часи працювати з книгами і журналами в бібліотеках було набагато складніше, ніж зараз. Бернстайн оформив запит до місцевої медичної бібліотеки. Цей запит передали у Вашингтон, де його обробили й відправили назад ксерокопії знайдених статей. Відповідь прийшла через 2 тижні. Вся послуга з пошуку інформації в базі національної джерел, включаючи пересилання відповіді поштою, коштувала 75 доларів.

На жаль, не знайшлося ні однієї статті, в якій розповідалося, як реально запобігти ускладнення діабету за допомогою фізичних вправ. Матеріали з фізкультури, які прийшли у відповідь на запит, були тільки з журналів по езотериці і духовному зростанню. Також в конверті виявилося кілька статей з медичних журналів, які описували експерименти на тваринах. З цих статей Бернстайн дізнався, що у тварин ускладнення діабету вдавалося запобігати і навіть звертати назад. Але цього не досягали за допомогою фізичного навантаження, а шляхом підтримання стабільно нормального цукру в крові.

На той момент це була революційна думка. Тому що раніше ніхто взагалі не думав, що можна і потрібно підтримувати нормальний цукор в крові, щоб запобігати ускладнення діабету. Всі зусилля і дослідження з лікування діабету були сфокусовані на інших напрямках: низько-жирова дієта, профілактика діабетичного кетоацидозу, запобігання і купірування важкої гіпоглікемії. Бернстайн показав копії статей своєму лікарю. Той подивився і сказав, що тварини — це не люди, а головне, що ще не існує способів, як підтримувати стабільно нормальний цукор в крові при діабеті.

Ускладнення діабету відступають після нормалізації цукру

Бернстайн зазначає: йому пощастило, що у нього поки ще не було медичної освіти. Тому що він не навчався в медичному Вузі, а значить, нікому було вселити йому, що підтримувати стабільно нормальний цукор в крові при діабеті неможливо. Він почав з позиції інженера вирішувати проблему контролю цукру в крові при діабеті. У нього був величезний стимул старанно працювати над цією проблемою, тому що хотілося ще пожити, і бажано без ускладнень діабету.

Наступний рік він провів, вимірюючи свій цукор по 5-8 разів на день за допомогою приладу, про який ми писали вище. Кожні кілька днів Бернстайн вводив невеликі зміни в своєму харчуванні або режимі інсулінотерапії, а потім дивився, як це відбивається на його показники цукру в крові. Якщо цукор у крові ставав ближче до норми, то зміна в режимі лікування діабету зберігалося. Якщо показники цукру погіршувалися — значить, зміна було невдалим, і його потрібно було відкинути. Поступово Бернстайн встановив, що 1 грам вуглеводів харчових підвищував його цукор в крові на 0,28 ммоль/л, а 1 ОД інсуліну свині або великої рогатої худоби, який тоді застосовувався, знижувала його цукор на 0,83 ммоль/л.

За рік таких експериментів він домігся, що його цукор в крові залишався практично нормальним 24 години на добу. В результаті цього, зникла хронічна втома, яка довгі роки безперервно псувала Бернстайну життя. Прогресування хронічних ускладнень діабету припинилося. Рівень холестерину і тригліцеридів в крові впав настільки, що наблизився до нижньої межі норми, і все це без прийому ліків. Таблетки проти холестерину — статини — в той час ще не існували. Зникли ксантелазми під очима.

Тепер Бернстайн з допомогою інтенсивних силових тренувань нарешті зміг наростити м’язи. Його потреба в інсуліні знизилася в 3 рази, порівняно з тією, якою вона була ще рік тому. Пізніше, коли в лікуванні діабету інсулін тварин замінили на людський, вона впала ще в 2 рази і тепер становить менше? від початкової. Раніше ін’єкції великих доз інсуліну залишали у нього на шкірі хворобливі горби, які повільно розсмоктувалися. Коли дозування інсуліну знизилися, то це явище припинилося, і поступово всі старі горби зникли. З часом пройшли печія і здуття живота після їжі, а головне — білок перестав виділятися з сечею, тобто функція нирок відновилася.

Лечение диабета 1 и 2 типа по методам доктора Бернстайна

Кровоносні судини ніг у Бернстайна були настільки уражені атеросклерозом, що у них з’явилися відкладення кальцію. У віці старше 70 років він повторно пройшов обстеження і виявив, що ці відкладення зникли, хоча медики вважають, що це неможливо. У книзі Бернстайн хвалиться, що у віці 74 роки у нього було кальцію на стінках артерій менше, ніж у більшості підлітків. На жаль, деякі наслідки неконтрольованого діабету виявилися незворотними. У нього досі деформовані ступні, а також волосся на ногах не хочуть відростати.

Ефективний метод лікування діабету відкрили випадково

Бернстайн відчув, що повністю контролює свій обмін речовин. Тепер він міг регулювати свій цукор в крові і підтримувати його на тому рівні, на якому хотів. Це було схоже на рішення складної технічної проблеми. У 1973 році він відчував себе дуже піднесеним досягнутим успіхом. Після проведення пошуків в літературі, про яких ми писали вище, Бернстайн підписався на всі англомовні журнали про лікування діабету. У них ніде не згадувалося, що потрібно підтримувати нормальний цукор в крові, щоб уникнути ускладнень діабету. Більше того, кожні кілька місяців з’являлася чергова стаття, у якій автори стверджували, що нормалізувати цукор в крові при діабеті неможливо.

Бернстайн, будучи інженером, вирішив важливу проблему, яку професіонали-медики вважали безнадійною. Тим не менш, він не дуже запишався собою, тому що розумів, що йому дуже пощастило. Добре, що обставини склалися саме так, і тепер у нього є можливість жити нормально, адже вони могли скластися й по-іншому. Покращився не тільки його здоров’я, але і відносини в родині, коли припинилися напади гіпоглікемії. Бернстайн відчув, що зобов’язаний поділитися своїм відкриттям з іншими людьми. Адже мільйони хворих на діабет марно страждали, точно так само, як він мучився раніше. Він думав, що лікарі будуть щасливі, коли він навчить їх, як легко контролювати цукор в крові і запобігати ускладнення діабету.

Лікарі не надто люблять зміни, як і всі люди

Бернстайн написав статтю про методику контролю цукру в крові при діабеті і відправив її для початку одному своєму знайомому. Знайомого звали Чарлі Сазер, і він займався маркетингом товарів для лікування діабету у підрозділі Ames компанії Miles Laboratores. Ця компанія була виробником приладу, який використовував Бернстайн у себе вдома. Чарлі Сазер схвалив статтю і попросив її відредагувати одного з медичних письменників, які працювали на компанію.

Протягом наступних декількох років здоров’я Бернстайна продовжувала поліпшуватися, і він остаточно переконався, що його методика контролю діабету дуже ефективна. За цей час він кілька разів переписав статтю з урахуванням результатів своїх нових експериментів. Стаття була відправлена у всі можливі медичні журнали. На жаль, редактори журналів і практикуючі лікарі прийняли її негативно. Виявилося, що люди заперечують очевидні факти, якщо вони суперечать тому, чому їх вчили в медичному Вузі.

Найповажніший у світі медичний журнал New England Journal of Medicine відмовився друкувати статтю з таким формулюванням: «Ще немає достатньо досліджень, які підтверджували б, що при діабеті доцільно підтримувати цукор в крові, як у здорових людей». Журнал Американської медичної асоціації припустив, що «мало знайдеться пацієнтів-діабетиків, які захочуть використовувати електронні прилади, щоб в домашніх умовах перевіряти свій цукор, інсулін, сечу і т. д.». Домашні глюкометри були вперше випущені на ринок в 1980 році. Тепер щороку продається глюкометрами, тест-смужок і ланцетів для них на суму 4 мільярди доларів. Сподіваюся, у вас теж є глюкометр, і ви вже перевірили, точний він чи ні (як це зробити). Схоже, фахівці з журналу Американської медичної асоціації виявилися не праві.

Як просували самоконтроль цукру в крові для діабетиків

Бернстайн записався в діабетичну асоціацію, сподіваючись познайомитися з лікарями і вченими, які досліджували проблеми лікування діабету. Він відвідував різні конференції і засідання комітетів, на яких познайомився з видатними фахівцями з діабету. Більшість з них виявили повну байдужість до його ідей. У книзі він пише, що у всіх США знайшлися тільки 3 лікаря, які захотіли надати своїм пацієнтам-діабетикам можливість підтримувати нормальний цукор в крові.

Тим часом, Чарлі Сазер подорожував по країні і поширював копії статті Бернстайна серед своїх знайомих лікарів і вчених. Виявилося, що медичне співтовариство сприймає саму ідею самоконтролю цукру в крові при діабеті. Компанія, в якій працював Чарлі Сазер, могла б першою випустити на ринок домашній глюкометр і добре заробити на продажах приладу, а також тест-смужок до нього. Домашні глюкометри могли б з’явитися у продажу ще за кілька років до того, як це насправді сталося. Але керівництво компанії відмовилося від проекту під тиском медичного співтовариства.

Лікарі не бажали дозволити пацієнтам-діабетикам лікувати себе самостійно. Адже хворі на діабет нічого не розуміли в медицині. А головне: якщо у них з’явиться спосіб ефективного самолікування, то на що тоді жити лікарі? В ті часи хворі на діабет відвідували лікаря кожен місяць, щоб ним в умовах стаціонару виміряли цукор в крові. Якби у пацієнтів була можливість робити це вдома за ціною 25 центів, то доходи лікарів різко впали б, як воно зрештою і сталося. З причин, викладених вище, медичне співтовариство гальмувало вихід на ринок доступних домашніх глюкометрів. Хоча головною проблемою залишалося те, що мало хто розумів необхідність підтримувати нормальний цукор в крові, щоб запобігати ускладнення діабету.

Зараз з низько-вуглеводної дієти відбувається те ж саме, що в 1970-х роках відбувалося з домашніми глюкометрами. Офіційна медицина наполегливо заперечує необхідність і доцільність цієї дієти для контролю діабету 1 та 2 типу. Тому що якщо діабетики масово почнуть обмежувати вуглеводи в своєму раціоні, то доходи лікарів-ендокринологів та суміжних фахівців різко впадуть. Хворі на діабет становлять більшість «клієнтів» офтальмологів, хірургів, які ампутують ноги, а також фахівців з ниркової недостатності.

Лечение диабета 1 и 2 типа по методам доктора Бернстайна

Зрештою, Бернстайн домігся того, що в 1977 році в Нью-Йорку почалися перші дослідження нових методів лікування діабету, які спонсорували університети. Було проведено два дослідження, які завершилися успішно довели можливість запобігати ранні ускладнення діабету. В результаті цього, відбулися перші два всесвітніх симпозіуми, присвячених самоконтролю цукру в крові при діабеті. До того часу Бернстайна вже часто запрошували виступати на міжнародних конференціях, але рідко в самих США. Лікарі за межами США виявили більше інтересу до нового методу самоконтролю цукру в крові при діабеті, ніж американці.

У 1978 році, в результаті спільних зусиль Бернстайна і Чарлі Сазера, ще кілька американських дослідників випробували новий режим лікування на людях, хворих на діабет. І лише в 1980 році на ринку з’явилися домашні глюкометри, які діабетики могли використовувати самостійно. Бернстайна засмучувало, що прогрес у цьому напрямку йде настільки повільно. Поки ентузіасти долали опір медичного співтовариства, загинуло безліч хворих на діабет, чиї життя можна було б врятувати.

Навіщо Бернстайн перевчився з інженера на лікаря

У 1977 році Бернстайн вирішив уводиться з інженерної роботи і перевчитися на лікаря. На той момент йому було 43 роки. Він не міг перемогти лікарів, тому вирішив приєднатися до них. Передбачалося, що коли він офіційно стане доктором, то медичні журнали будуть охочіше публікувати його статті. Таким чином, інформація про метод підтримання нормального рівня цукру в крові при діабеті пошириться ширше і швидше.

Бернстайн закінчив підготовчі курси, потім змушений був чекати ще рік і лише в 1979 році, у віці 45 років, поступив в Albert Einstein College of Medicine. На першому році навчання в медичному Вузі він написав свою першу книгу про нормалізації цукру в крові при діабеті. В ній була викладена методика лікування інсулін-залежного діабету 1 типу. Після цього у нього вийшло ще 8 книг і безліч статей в наукових і популярних журналах. Кожен місяць Бернстайн відповідає на питання своїх читачів на сайті askdrbernstein. net (аудіо-конференції, англійською мовою).

Лечение диабета 1 и 2 типа по методам доктора Бернстайна

У 1983 році доктор Бернстайн нарешті відкрив власну медичну практику, недалеко від свого будинку в Нью-Йорку. До того часу він вже багато років пережив очікувану тривалість життя хворого юнацьким діабет 1 типу. Тепер він навчився ефективно допомагати хворим на діабет 1 і 2 типу. Його пацієнти виявляють, що їх кращі роки не позаду, а ще тільки чекають попереду. Доктор Бернстайн вчить нас, як контролювати свій діабет, щоб прожити довге, здорове і плідне життя. На сайті Diabet-Med. Com ви знайдете докладну інформацію про методи доктора Бернстайна для лікування діабету 1 та 2 типу, а також з інших джерел, які автор визнав корисними.

Висновки

Прочитавши цю сторінку, ви більше не будете дивуватися, чому офіційна медицина з таким завзяттям заперечує низько-вуглеводну дієту для контролю діабету 1 та 2 типу. Ми бачимо, що в 1970-х роках з глюкометрами було те ж саме. Технічний прогрес рухається, але моральні якості людей не поліпшуються. З цим потрібно змиритися і просто робити те, що в наших силах. Виконуйте програму лікування діабету 1 типу або програму лікування діабету 2 типу. Коли переконайтеся, що наші рекомендації допомагають, поділіться цією інформацією з іншими хворим на діабет.

Будь ласка, задавайте питання та/або описати свій досвід в коментарях до наших статтях. Цим ви допоможете російськомовного співтовариства хворих на діабет, яке складається з мільйонів людей.

Дек 10, 2015admin
ActionTeaser.ru - тизерная реклама
ActionTeaser.ru - тизерная реклама
Що впливає на цукор у кровіГалвус (Вилдаглиптин). Таблетки від діабету Галвус Мет — вилдаглиптин з метформіном
См. также
 
Лікуємо підвивих шийних хребців
 
Дієта при псоріазі
3 г. назад Діабет72
Свежие записи
  • Кактус Эпифиллум dreamland для лікування псоріазу
  • Як лікувати псоріаз на ліктях
  • Як позбутися від псоріазу
  • Индерма від псоріазу відгуки
  • Фототерапія при псоріазі
Рубрики
2018 © k-medical.com.ua